Minust

ADRIANE MARIE LEPIK

Rännaku terapeut

Olen intuitiivne ravitseja, holistiline loodusterapeut ja enesearengu treener (life coach), kes kasutab Rännaku meetodit selleks, et juhendada inimesi tervenemise ja iseenda leidmise teel. Aitan inimestel, kes soovivad muutust oma elus, vabastada takistavad mustrid ja blokeeringud, et nad saaksid terveneda ja elada oma elu suuremas vabaduses ning saavutada soovitud tulemusi.

2006. aastal jõudis minu ellu Rännaku raamat ja peale seda ka Rännaku koolitused. Olin enda ja oma pereliikmete tervisemurede lahendamisel näinud, et tavameditsiinile lisaks aitavad paranemisele kaasa erinevad energeetilised ja psühhoteraapiad. Kasutasin Rännaku meetodit edukalt oma lähedaste abistamiseks ja otsustasin 2010. aastal läbida Rännaku praktikute kursuse Brandon Baysi juhendamisel (The Journey Accredited® Practitioner Program).

 

Holistilise terapeudi ja enesearengu treenerina on mind alati huvitanud meele ja keha vaheline seos. Läbi Rännaku meetodi olen näinud inimesi vabanemas aastaid kestnud depressioonist, katki läinud peresuhetest, lahendamas endisi traumasid, leidmas uut eesmärki ja heaolu peale lähedase kaotust või hülgamist. Inimesed leiavad rõõmu ja elujanu, kus enne oli peamiselt valu ja kannatused.

Rännak on kõikidest teraapiatest, millega ma olen kokku puutunud üks kõige võimsamaid ja sügavamaid tulemusi andev. Samuti leidsin selle, mida olin varemgi otsinud – otsetee mõistmaks enda potentsiaali ja vahendid takistuste eemaldamiseks oma teelt. Minu südamekutseks on töö inimestega, et olla mentoriks tervenemise ja suurema vabaduse leidmise teel. 

Võta minuga ühendust!

Aitan sul saavutada soovitud tulemusi elus!