Kuidas aitan?

Üks suurim meid takistav baashirm on, et meid ei armastata. See sügaval pesitsev blokeering ei lase meil ennast vabalt väljendada ja olla need, kes me oleme. Rännakuteraapia aitab vabaneda sellest, mis ei lase sul olla autentne ja sina ise.

Tegelen inimesega kui tervikuga ja vaatame üle kõik tema elu valdkonnad. Tihti käiakse ühe arsti, ravitseja või terapeudi juurest teise juures ja ei teki terviklikku pilti ning selget suunda edasiliikumiseks. Minu missiooniks on aidata klientidel jõuda oma eesmärkide saavutamiseni nii tervise, suhete, enesearengu kui eneseteostuse osas.

Läbi rännaku saad oma tõeliste südamesoovidega ning hingega parema kontakti ja mida rohkem vanu takistavaid mustreid ja emotsioone saab puhastatud, seda suurem on selgus sinu elus.

Rännakuteraapia sobib nii täiskasvanutele kui lastele ja on abiks enesekindluse ja eneseusu puuduse, sõltuvuste, negatiivsuse, paljude isiklike ja peresuhete probleemide puhul. See meetod on tõhus just hirmude, foobiate, ärevuse ja viha vabastamisel.

Rännak aitab ja sobib väga hästi allpool väljatoodud juhtudel. Loe lähemalt!